Accepteer cookies om deze inhoud in te laden.

Programma van dag tot dag - onder voorbehoud - van de conferentie Disclosing Futures - Rethinking Heritage. Kijk op de conferentiepagina voor een inhoudelijke toelichting op de sessies, praktische informatie en registratie.

Woensdag 2 november

  • 10.00 - 11.00 Kick off (plenair, Auditorium) Sprekers: Aric Chen, Behrang Mousavi, Gunay Uslu staatssecretaris Cultuur en Media ​

  • 11.00 - 12.00 Modern Photography (Room 1) Sprekers: Kelly James

  • 11.00 - 12.30 Speculative Archiving (Research Centre) Sprekers: Salt Istanbul, Art Institute of Chicago

 

  • 11.00 - 12.15 Digitizing Heritage for Future Accessibility and Preservation (Oostkop) Sprekers: Vlaams Architectuur Museum, Stadsarchief Rotterdam

 

  • 11.00 - 12.30 Collecting Otherwise Re-tooling, Re-thinking Institutional Research (Room 2) Sprekers: Hannah Dawn Henderson, Harriet Morley, Robin Hartanto, Michael Karabinos, Clara Balaguer, Carolina Pinto, Setareh Noorani, Delany Boutkan, Universiteit van Amsterdam

 

  • 11.00 - 12.35 Alison's Room I VR & Immersive Environments (6de Verdieping) Sprekers: Akademie der bildenden Künste Wien, Jaap Bakema Study Centre, Paula Strunden

  • 11.30 - 12.55 Van Doesburg: Through the Eyes of the Restorer Sprekers: Restauratie Nijhoff Asser, Technische Universiteit Delft, RKD - Nederlands Instituut voor Kunstgeschiedenis

  • 12.00 - 13.30 Walk & Talks: Photography & Design, Digilab, Open Archief Sprekers: Kelly James, Arjanti Sosrohadikoesoemo 
  • 13.30 - 15.00 Film Screenings (Auditorium) Metrics of a temporary dwelling (working title, 2022) Hannah Dawn Henderson, DOES001(working title, 2022) Marit Geluk

 

  • 13.30 - 14.30 The Quality of Others (Room 1) Sprekers: Netwerk Digitaal Erfgoed, Wikimedia NL, VeleHanden

 

  • 13.30 - 15.00 Alison's Room II (Research Centre) Sprekers: Paula Strunden, Dirk van den Heuvel

 

  • 13.30 - 14.30 Tracking Artistic Research & Blueprints (Room 2) Sprekers: Hetty Berens, Caroline Lange

 

  • 14.00 - 15.00 Keeping the Digital (6de Verdieping) Sprekers: Architekturmuseum der TU München

 

  • 15.00 - 16.30 Walk & Talks: Van Doesburg, Ontwerptekeningen, Open Archief Sprekers: Elza van den Berg, Alfred Marks

 

  • 16.30 - 17.30 Recap (plenair, Auditorium) Sprekers: Western Sydney University, Laura van Dolron

Donderdag 3 november

  • 10.00 - 11.00 Designing for Engagement (plenair, Auditorium) Sprekers: Cooper Hewitt, Smithsonian Design Museum

 

  • 11:00 - 12:30 Rethinking Collecting (Auditorium) Sprekers: New York Metropolitan Museum of Art, Canadian Centre For Architecture

 

  • 11.00 - 12.15 A Guide to Linked Open Data (Room 1)Sprekers: Koninklijke Bibliotheek, Michelle Boon, Loïs Hutubessy

 

  • 11.00 - 12.30 Reusing Heritage, the Living and Open Archive (Research Centre) Sprekers: Netwerk Digitaal Erfgoed, Rijksmuseum, Maarten Zeinstra, Eline de Graaf, Donna Verheijden

 

  • 11.00 - 12.30 2D to 3D Adding a New Dimension to Digitizing Heritage (Oostkop)

 

  • 11.00 - 12.30 The Quality of Standards (6de Verdieping) Sprekers: Netwerk Digitaal Erfgoed, Ministerie Van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Universiteitsbibliotheek Leiden

 

  • 12.00 - 13.30 Walk & Talks: Van Doesburg, Ontwerptekeningen, Open Archief Sprekers: Elza van den Berg, Alfred Marks
  • 13.30 - 15.00 Archiving Virtual Spaces (Auditorium) Sprekers: Universiteit van Amsterdam, MVRDV, Universiteit van Maastricht, Brittany Brighouse

 

  • 13.30 - 15.00 Strategies for Conservation of Analogue Archives (Research Centre) Met de usecase: zips in architectuur collecties. Sprekers: Marion Cinqualbre, Alfred Marks, Ellen Smit in samenwerking met de restauratie ateliers VANWAARDE, Art Conservation en Art Salvage en Atelier Hoogduin

 

  • 13.30 - 16.00 Play with SPARQL (Oostkop) Sprekers: Triply

 

  • 13.30 - 15.00 Unwritten Rules (6e verdieping) Sprekers: Local Contexts, Stichting Nationaal Museum van Wereldculturen

 

  • 15.00 - 16.00 Walk & Talks:Photography & Design, Digilab, Open Archief Sprekers: Kelly James, Arjanti Sosrohadikoesoemo

 

  • 16.00 - 17.30 Lancering The Other Interface (Auditorium) Sprekers: Linked by Air, Gijs Broos